Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ barrier gates radar sensor ] eşleşme 52 Ürünler.
Barrier Gate Anti Smashing Millimeter Wave Radar Sensor Park Alanı Araç ve İnsanları Ayırtmak
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
Bariyer Kapıları Güvenlik Koruyucusu için IP65 Çok Fonksiyonlu Mikrodalga Radar Sensörü
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
24Endüstriyel soğuk depolama kapıları için.125GHz kapı hareket sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Çeşitli Uyumluluk Sıvı Mikrodalga Trafik Detektörü Engelleme Kapıları İçin
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
24.150GHz Milimeter Dalga Radar Otomobil Park Alanı Araç ve İnsanları Ayırmak
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
Park Yönetim Sistemi için 10-90MS Kapı Engelli Döngü Detektörü Aç / Kapat
| Güç kaynağı: | 110-240V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000μH |
| Duyarlılık: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Yüksek Hızlı Yuvarlak Perde Kapıları / Endüstriyel Yükleme Kapısı için Mikrodalga Sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
10-24VDC Yüksek Duyarlılık Su geçirmez Mikrodalga Araç Detektörü Çeşitli Bariyer Kapıları İçin
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
Otomatik Hızlı Kapı Güvenlik Algılamaları için Dijital Tip Güvenlik Işık Perde Sensörü ızgara
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531100000 |
| Spesifikasyon: | 112*13*8,5 |
IP65 Dış Güvenlik Işık Perde Otomatik Kapı Anti kırılma için Kızılötesi Sensörü
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531100000 |
| Spesifikasyon: | 112*13*8,5 |

