Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ forklift pedestrian detection radar sensor ] eşleşme 47 Ürünler.
RVP42-7M 24GHz Doppler Radar Hareket Sensörü Forklift Yaya Algılama IP65 Endüstriyel Kapı İçin
| Çekirdek teknolojisi: | Düzlemsel Modüllü 24.125GHz Doppler Radar |
|---|---|
| Algılama hedefi: | Araç, Yaya, Forklift |
| Tanıma Doğruluğu: | Araç ve Yaya için %95 |
RVP42-7M Garaj yükleme iskeleti yön tanıma radarı sensörü
| Radar Prensibi: | 24.125GHz Düzlemsel Doppler Radarı |
|---|---|
| Tanınma Hedefi: | Araç, Yaya, Forklift |
| Güç kaynağı: | 12-36VDC, <100mA |
Depo kapılarında yaya ve araç tespiti için endüstriyel radar sensörü APP
| Çıkış: | 1 Röle Çıkışı. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Endüstriyel Yüksek Hızlı Kapılı Araç Yürüyenleri Bulma için Mikrodalga Hareket Radarı Sensörü
| Çıktı Türü: | 1 Röle Çıkışı. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
| Anten frekansı: | 24.125GHz |
RVP42-7M Endüstriyel Radar Sensörü Depo yükleme iskeleti için Forklift Yön Tanımı
| Algılama Teknolojisi: | 24.125GHz Düzlemsel Doppler Radarı |
|---|---|
| Forklift Tanıma: | %95 Yüksek Hassasiyet |
| Güç Özellikleri: | 12-36V DC Endüstriyel Güç |
Endüstriyel Kapılardaki Forklift Araçlarının Bulunması İçin Mikrodalga Radarı Yüksek Hızlı Kapılar
| Çıkış: | 1 Röle Çıkışı. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Hız Kapıları Endüstriyel Radar Sensörü Trafik Karşılığı Gizleme ve 24.125GHz Anten Frekansı
| Çıktı Türü: | 1 Röle Çıkışı. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
| Anten frekansı: | 24.125GHz |
Yükleme rıhtımı kapıları araç tanıma güvenliği için ağır görevli mikrodalga radar sensörü
| Çıktı Türü: | 1 Röle Çıkışı. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
| Anten frekansı: | 24.125GHz |
RVP42-7M Hızlı Yanıt Radar Sensörü Yüksek Hızlı Endüstriyel Dolaşan Kapı için Çizik Karşıtı
| Algılama İlkesi: | 24.125GHz Yüksek Hızlı Doppler Radarı |
|---|---|
| Tepki hızı: | <50ms Ultra Hızlı Tetikleyici |
| Güç kaynağı: | 12-36V DC Geniş Gerilim |
RVP42-7M Fabrika Atölyesi Yuvarlak Çapraz Kapı için Anti-Interferans Endüstriyel Radar Sensörü
| Radar Prensibi: | 24.125GHz Düzlemsel Doppler Radarı |
|---|---|
| Araç Tanıma: | %95 Yüksek Doğruluk |
| Güç kaynağı: | 12-36VDC, <100mA |

