Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ industrial radar sensor forklift ] eşleşme 48 Ürünler.
24GHz Doppler Mikrodalga Hareket Algılayıcı 12-28VAC 12-36VDC
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
12-36VDC Endüstriyel Kapı Açma Sensörü Kapı Giriş Sensörü 24.125GHz
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
24GHz Mikrodalga Hareket Algılayıcısı Çift röle
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
RVP42-9ME Hareket Algılayıcıları Hızlı Kapı Açma Farklı İnsanlar Ve Forklift
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Otomatik Endüstriyel Kapı Açma Çapraz Trafik Gizleme için Su geçirmez Hareket Algılayıcı
| Çıkış: | Çift Röle Çıkışı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Yüksek Hızlı Yuvarlak Perde Kapıları / Endüstriyel Yükleme Kapısı için Mikrodalga Sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Yüksek Hızlı Kapılar için Yan Hareket Filtresi ile 24GHz Mikrodalga Hareket Detektörü
| Çıktı Türü: | 1 Röle Çıkışı. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-24vadc |
| Anten frekansı: | 24.125GHz |
Eşsiz 1800mm 29 balmumu kapıları 100000Lux IP65 Blanking Light Perde Anti Interferans Yeteneği JUTAI Teknik Destek
| Toplam Uzunluk: | 1838 mm |
|---|---|
| Maksimum Koruma Yüksekliği: | 1566 mm |
| Işın numarası: | 29 adet |

