Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ rolling shutter door motion sensor ] eşleşme 12 Ürünler.
RVP42-7M Fabrika Atölyesi Yuvarlak Çapraz Kapı için Anti-Interferans Endüstriyel Radar Sensörü
| Radar Prensibi: | 24.125GHz Düzlemsel Doppler Radarı |
|---|---|
| Araç Tanıma: | %95 Yüksek Doğruluk |
| Güç kaynağı: | 12-36VDC, <100mA |
Yüksek Hızlı Yuvarlak Perde Kapıları / Endüstriyel Yükleme Kapısı için Mikrodalga Sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
RVP42-7M 24GHz Doppler Radar Hareket Sensörü Forklift Yaya Algılama IP65 Endüstriyel Kapı İçin
| Çekirdek teknolojisi: | Düzlemsel Modüllü 24.125GHz Doppler Radar |
|---|---|
| Algılama hedefi: | Araç, Yaya, Forklift |
| Tanıma Doğruluğu: | Araç ve Yaya için %95 |
RVP42-9ME Hareket Algılayıcıları Hızlı Kapı Açma Farklı İnsanlar Ve Forklift
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Yuvarlak Perde Kapılar Mikrodalga Doppler Hareket Radar Sensörü IP65 Forklift Algılama
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
RVP42-7BW Soğuk Zinciri Lojistik Radar Sensörü Dondurucu Depo Otomatik Kapı için Sisleyici
| Radar Prensibi: | 24.125GHz Düzlemsel Doppler Radarı |
|---|---|
| Araç Tanıma: | %95 Yüksek Doğruluk |
| Güç kaynağı: | 12-36VDC, <100mA |
8 ışın Güvenlik Işık Perde Kapı Açma Sensörü Yüksek Hızlı Bölümlü Kapılar Güvenliği
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
RVP42-7M Hızlı Yanıt Radar Sensörü Yüksek Hızlı Endüstriyel Dolaşan Kapı için Çizik Karşıtı
| Algılama İlkesi: | 24.125GHz Yüksek Hızlı Doppler Radarı |
|---|---|
| Tepki hızı: | <50ms Ultra Hızlı Tetikleyici |
| Güç kaynağı: | 12-36V DC Geniş Gerilim |
1500mm Uzunluk Açık Kızılötesi Işık Perde 8m Aralık Algılama Hızlı Kapı Sensörü
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
IP67 Blanking Kızılötesi Işık Perde
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |

