Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ vehicle detection radar sensor ] eşleşme 95 Ürünler.
24.150GHz Düzenlenebilir Relay Çıktısı Bekleme Zamanı Mikrodalga Sensörü Bariyer Kapıları İçin
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
Çarpışma Karşıtı Araç Park Engelli Radarı
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
Soğuk depolama kapıları için uzaktan kumandalı radar sensörü Hareket algılama Enerji verimliliği
| Çıktı Türü: | 1 Röle Çıkışı. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
| Anten frekansı: | 24.125GHz |
Endüstriyel Yüksek Hızlı Kapı Forklift Aracı Algılama için IP65 Hareket Algılama Sensörü
| Çıktı Türü: | 1 Röle Çıkışı. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
| Anten frekansı: | 24.125GHz |
Trafik endüktif araç döngüsü algılayıcı sensörü
| Güç kaynağı: | 110-240V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000μH |
| Duyarlılık: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Endüstriyel Hızlı Kapılar için 24 GHz Doppler Mikrodalga Radar Hareket Sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
JUTAI Hareket Algılayıcısı Otomatik Endüstriyel Kapı için 2 röle ile Forklift Farklılığı
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
IP65 Akıllı hassas garaj kapısı hareket sensörleri çift röle 9m
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Çift Kanal Mikrodalga Hareket Sensörü 24.125GHz
| Çalışma prensibi: | Doppler etkisi |
|---|---|
| Merkez Frekansı: | 24.125GHz |
| Maksimum Kurulum Yüksekliği: | 5 m'nin altında |
RD24-4 Otomatik Cam Kapı Hareket Sensörü 5m Kurulum Yüksekliği Çift Kanal
| Çalışma prensibi: | Doppler etkisi |
|---|---|
| Merkez Frekansı: | 24.125GHz |
| Maksimum Kurulum Yüksekliği: | 5 m'nin altında |

