Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ personnel safety detection light curtain ] eşleşme 45 Ürünler.
Kapı Boşluğu Koruması ve Personel Güvenliği Tespiti için Emniyet Işık Perdesi Sensörleri
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
|---|---|
| İşlev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
CL20-16L 2000mm 16 kiriş Güvenlik Blank Light Perde Sensörü IP67 Su geçirmez
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Kızılötesi Işın Sayısı: | 16 Kiriş |
1800mm Güvenlik Blank Light Perde Sensörü IP65 10m Endüstriyel Yüksek Hızlı Kapı Asansörü Sensörü
| Toplam Uzunluk: | 1838 mm |
|---|---|
| Maksimum Koruma Yüksekliği: | 1566 mm |
| Işın numarası: | 29 adet |
2m IP67 Endüstriyel Güvenlik Işık Perdesinin Açma İşlevine Sahip Otomatik Kapılar
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
500 mm 8 ışınlı güvenlik ışığı perde sensörü IP67 Su geçirmez 30ms yanıt hızı
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
Eşsiz 1800mm 29 balmumu kapıları 100000Lux IP65 Blanking Light Perde Anti Interferans Yeteneği JUTAI Teknik Destek
| Toplam Uzunluk: | 1838 mm |
|---|---|
| Maksimum Koruma Yüksekliği: | 1566 mm |
| Işın numarası: | 29 adet |
Endüstriyel Otomatik Kapılar ve Garaj Kapıları İçin IP67 Su geçirmez Güvenlik Işık Perde
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
|---|---|
| İşlev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
Özelleştirilmiş Uzunluk Sıfırlatma Işık Perde 8 kiriş 8m Aralık -30 °C Soğuk Depolama Kapıları için IP67
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
Endüstriyel Güvenlik Işık Perde IP67 Yüksek Hızlı Kapılar ve Soğuk Depolama Kapıları için Su geçirmez
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
|---|---|
| İşlev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
Yüksek Hızlı Bölmeli Kapılar için Çarpıtma Hızlı Yanıt Zamanı ile 1 Metrelik Güvenlik Işık Perde
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Görev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |

