Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ rfid access control card reader ] eşleşme 92 Ürünler.
Otomatik Araç Kimlik Sistemi için IP65 RFID Erişim Kontrol Kart Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 3-15m |
|---|---|
| Güç kaynağı: | <0,5 W |
| Frekans aralığı: | 902-928MHz, 860-868MHz |
Anti Clone UHF RFID Reader Long Range Access Control Parking System
| Reading Distance: | 1-9m |
|---|---|
| Frequency Range: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Antenna: | Circular Polarization/Linear Polarization |
EM4200 125K Yakınlık EM RFID Kimlik Kartı Kapı Erişim Kontrolü için Su geçirmez
| Okuma-Yazma Yöntemi: | Temassız Tip |
|---|---|
| Güç kaynağı modu: | Pasif Kart |
| Sıklık: | Düşük frekanslı |
GP99 125Khz Yakınlık Orta Menzilli RFID Okuyucu 130cm Menzilli Park Erişim Kontrolü
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
JUTAI GP-99 Uzun Menzilli Yakınlık Kart Okuyucusu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
1300mm Menzilli EM Kartları Yakınlık Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
GP-99 EM Kartları Araç Parkı Erişim Kontrol Sistemi için 1.5m Orta Menzilli Yakınlık Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
GP-99 EM Kartları 125KHz Okuyucu 90-130cm Araç Parkı Erişim Kontrolü için
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
Uzun Menzilli UHF RFID Kart Okuyucu 15M Uzun Menzilli 12dB Wiegand RS232 485 IP65 TID Şifreleme
| Okuma mesafesi: | 3-15m |
|---|---|
| Güç kaynağı: | <0,5 W |
| Frekans aralığı: | 902-928MHz, 860-868MHz |
Uzun Menzilli UHF Kart Okuyucu 15M Kapsama 12dB Anten Wiegand RS232 485 IP65 ile
| Okuma mesafesi: | 3-15m |
|---|---|
| Güç kaynağı: | <0,5 W |
| Frekans aralığı: | 902-928MHz, 860-868MHz |

