Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ rfid access control card reader ] eşleşme 92 Ürünler.
Anti Kopyalama Uzun Menzilli RFID UHF Okuyucu 9m Menzilli IP65 30dBm
| Okuma mesafesi: | 1-9m |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Anten: | Dairesel Kutuplaşma/Yünlü Kutuplaşma |
Anti-klon UHF Okuyucu RFID Okuyucu 860 960 Mhz 9m IP65 Özelleştirilebilir
| Okuma mesafesi: | 1-9m |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Anten: | Dairesel Kutuplaşma/Yünlü Kutuplaşma |
125kHz EM Kartlar Weigand IP65 RFID Okuyucu
| Algılama mesafesi: | 15 cm. |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
Şifreli Klonlama Karşıtı UHF Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 1-9m |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Anten: | Dairesel Kutuplaşma/Yünlü Kutuplaşma |
Klonlama karşıtı UHF, ön cam etiketi ve seri port arayüzü ile uzun mesafeli RFID okuyucu
| Okuma mesafesi: | 1-9m |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Anten: | Dairesel Kutuplaşma/Yünlü Kutuplaşma |
125KHz Masaüstü EM Kartı Vericisi RFID Kart Yazarı Destek Windows 98/2000/XP/2003
| Sistem Sürümü: | Windows 98/2000/XP/2003'ü destekleyin |
|---|---|
| Çalışma Frekansı: | 125khz |
| COM bağlantı noktası: | PC'nin USB Klavyesi |
Tek Çifte Kanal Döngü Sensörü Endüstriyel Kapı ve Erişim Kontrolü için AC DC Gücü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
LD-200 Çift Kanal Döngü Algılayıcı Park Engelli Araç Algılayıcı
| Güç: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Duyarlılık: | 20-2000μH |
| Hassasiyet Ayarı: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Çift Kanallı Döngü Dedektörü Şerit Kontrolü ve Araç Sınıflandırması İçin
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Yüksek Hızlı Kapı ve Ayırma Kontrolü için Endüstriyel Çift Döngü Dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |

