Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ all in one gate opener controller ] eşleşme 174 Ürünler.
Dış Güvenlik ve Otomasyon için IP55 derecelendirilmiş Kızılötesi Işık Sensörü
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | 30 dakika |
| Tip: | kablolu |
24.150GHz Milimeter Dalga Radar Otomobil Park Alanı Araç ve İnsanları Ayırmak
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
Endüstriyel kapıdaki araç insanları için çift röle hareket sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
IP65 Akıllı hassas garaj kapısı hareket sensörleri çift röle 9m
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
DC12V/24V Ev İzleme Kızılötesi Işığı Hareket Detektörü CE
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531901000 |
| Paket Boyutu: | 12.00cm * 11.70cm * 4.30cm |
Yansıtıcı Kızılötesi Sensör IP65 Relay Çıktısı Kapı Güvenliği İçin 7m Algılama Alanı
| Model NO.: | IRR-7R |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Özellik: | Düşük sıcaklığa dayanıklı |
Kapı Otomasyonu ve Güvenlik Sistemleri için Kolay Kurulum Kızılötesi Sensör
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | 30 dakika |
| Tip: | kablolu |
Su geçirmez Güvenlik Işık Perde IP67 Alüminyum 1.5m 8 kiriş 8m Aralık Blanklama Fonksiyonu
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Su geçirmez güvenlik ışık perdeleri IP67 Alüminyum 1.5m 8 kiriş 8m Aralık Blanklama Fonksiyonu
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Blank Light Perde Alüminyum Alaşım 1.5m 8 Çubuk 8m Aralık Endüstriyel Kapı için IP67
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |

