Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ all in one gate opener controller ] eşleşme 174 Ürünler.
JUTAI 30m algılama menzili Swing kapıları ve araç engelleri için IR sensörü
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531901000 |
| Paket Boyutu: | 12.00cm * 11.70cm * 4.30cm |
Park engelleri ve otomatik kapılar için güneş ışığına dayanıklı IR sensörü - 30m algılama
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531901000 |
| Paket Boyutu: | 12.00cm * 11.70cm * 4.30cm |
Güneş ışığından korunmuş su geçirmez yansıtıcı algılayıcı dış mekan otopark otomatik kapıları
| Model NO.: | IRR-7R |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Özellik: | Düşük sıcaklığa dayanıklı |
Emniyet Işık Bariyeri 8m Menzil NO NC Soğuk Hava Deposu Kapıları Garaj Kapıları için Opsiyonel
| IP derecesi: | IP67 |
|---|---|
| İşlev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
OEM ODM Endüstriyel Kapı Hızlı Kapı Güvenlik Kontrolü için Işık Perde Sensörü
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
GP-99 EM Kartları Araç Parkı Erişim Kontrol Sistemi için 1.5m Orta Menzilli Yakınlık Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
1300mm Menzilli EM Kartları Yakınlık Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
Güvenlik Blank Light Perde Sensörü Induktral Kapı Hızlı Kapı Güvenlik Kontrolü için
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Park Engelli Kapı Güvenliği için Yansıtıcı Kızılötesi Fotocell Sensörü IRR-7R
| Model NO.: | IRR-7R |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Özellik: | Düşük sıcaklığa dayanıklı |
GateLink WiFi Akıllı Kapı Güvenlik Sistemi – Eksiksiz Uzaktan Erişim, İzleme ve Yönetim Çözümü
| Röle Çıkışı: | 4 Yol |
|---|---|
| Röle girişi: | 3 Yol |
| İletişim: | WIFI/4G |

