Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ all in one gate opener controller ] eşleşme 174 Ürünler.
Yüksek Duyarlılıklı Kamyon Bulma ile Park Engelli Kapısı için Çift Döngülü Araç Sensörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Çift Kanallı Döngü Dedektörü Şerit Kontrolü ve Araç Sınıflandırması İçin
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Yön tanıma ile Endüstriyel Kapılar için Bluetooth APP Hareket Sensörü
| Ayar: | Bluetooth UYGULAMASI |
|---|---|
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
Endüstriyel Hızlı Kapılar için 24 GHz Doppler Mikrodalga Radar Hareket Sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Kaydırıcı ve salıncak kapılar için 30m algılama menzili ile kızılötesi kapı fotoceleri
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | 30m |
| Türü: | kablolu |
24Endüstriyel soğuk depolama kapıları için.125GHz kapı hareket sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Otomatik Kapı IR Sensörü 30 metre menzile ve güneş ışığına dirençli
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | 30m |
| Türü: | kablolu |
Kapı ve Kapı Güvenliği Tespiti için Dış Mekan Kızılötesi Fotosel IR-20
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | 30 dakika |
| Tip: | kablolu |
Otomatik kapı güvenliği için 30m kablolu kızılötesi kapı ışığı
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531901000 |
| Paket Boyutu: | 12.00cm * 11.70cm * 4.30cm |
IP65 Su geçirmez Kapı Bekçisi Kapılar için Kızılötesi Güvenlik Işıkları
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531901000 |
| Paket Boyutu: | 12.00cm * 11.70cm * 4.30cm |

