Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ all in one gate opener controller ] eşleşme 47 Ürünler.
Tek Çifte Kanal Döngü Sensörü Endüstriyel Kapı ve Erişim Kontrolü için AC DC Gücü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
110-240V Tek Kanal Boom Barrier Loop Sensor LD-100 Araç Detektörü
| Güç kaynağı: | 110-240V |
|---|---|
| Hassasiyet Aralığı: | 20-2000μH |
| Hassasiyet Ayarı: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Araç varlığı darbelerini tespit etmek için tek ve çift kanallı döngü dedektörü modelleri
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Adjustable Loop Detector for Parking Boom Barrier with Relay Output to Detect Trucks
| Güç kaynağı: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000μH |
| Duyarlılık: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Çift röle çıkışı olan döngü dedektörü DIP anahtarı yapılandırılabilir yol ücretleri park sistemi kullanımı
| Güç kaynağı: | 12-24V |
|---|---|
| Hassasiyet: | 20-2000μH |
| Duyusal düzenleme: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Araç Loop Detektörü Tek Kanal ve İki Kanal Yön Algılama Fonksiyonu
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
İki Kanallı Araç Döngüsü Detektörü Park Erişim için Araç Detektörü Park Sistemi
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
LD-200 Çift Kanal Döngü Algılayıcı Park Engelli Araç Algılayıcı
| Güç: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Duyarlılık: | 20-2000μH |
| Hassasiyet Ayarı: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Parking ve Trafik Yönetimi İçin DIP Değiştirme Ayarları İçin Loop Sensörü Tek Çift Kanal
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Tek ve Çift Kanal Döngü Detektörü Arabalarla Uyumlu Kamyonlar Motosikletler Forkliftler
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |

