Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ all in one gate opener controller ] eşleşme 47 Ürünler.
Akıllı Kapı Kontrol Cihazı WiFi/4G Etkin Uzaktan Erişim Kontrolü Otomatik Kapılar Bariyerler için
| Röle Çıkışı: | 4 Yol |
|---|---|
| Röle girişi: | 3 Yol |
| İletişim: | WIFI/4G |
APP Uzaktan Açık Kapatma ve Gerçek Zamanlı İzleme ile Akıllı Kapı Erişim Kontrol Sistemi
| Röle Çıkışı: | 4 Yol |
|---|---|
| Röle girişi: | 3 Yol |
| İletişim: | WIFI/4G |
Akıllı Ev Ağ Geçidi WiFi/4G Kontrol Cihazı Otomatik Kapılar Işıklar Güvenlik Sistemleri için
| Röle Çıkışı: | 4 Yol |
|---|---|
| Röle girişi: | 3 Yol |
| İletişim: | WIFI/4G |
Üç anahtarlı çakmak / Kapı uzaktan kumandası için verici 433MHz frekansı
| Model NO.: | UR-43K |
|---|---|
| Sıklık: | 433MHz |
| Dijital Modülasyon: | SORMAK |
Canlı Görünüm Tarihi Günlüğü ve Çok Kullanıcı Paylaşımı ile Ticari Akıllı Kapı Çözümü
| Röle Çıkışı: | 4 Yol |
|---|---|
| Röle girişi: | 3 Yol |
| İletişim: | WIFI/4G |
Single Channel Loop Detector for Parking Barrier Gate Truck Motorcycle Forklift Detection
| Güç kaynağı: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000μH |
| Duyarlılık: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Park Engelli Kapı Güvenliği için Yansıtıcı Kızılötesi Fotocell Sensörü IRR-7R
| Model NO.: | IRR-7R |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Özellik: | Düşük sıcaklığa dayanıklı |
Park Alanı Erişim Kontrolü ve Engelleme Kapıları için Loop Detektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Kapı için Tek Kanallı Araç Algılama Sensörü, Yön Sayımı için Çift Kanallı
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |

