Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ all in one gate opener controller ] eşleşme 174 Ürünler.
Çarpışma Karşıtı Araç Park Engelli Radarı
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
Loop detektörü araç tespiti park sistemi bariyer kapısı için yüksek hassasiyet büyük kamyon tespiti
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Park alanı giriş ve çıkış kontrolü için endüktif 2ch döngü araç dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Tek Çifte Kanal Döngü Sensörü Endüstriyel Kapı ve Erişim Kontrolü için AC DC Gücü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
24 GHz Mikrodalga Düşme Karşıtı Radar Sensörü Park Engelli Kapısı için
| Çalışma frekansı: | 24.150GHz |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 10-24VDC |
| Röle Kontağı: | 1A@24VDC/AC |
Büyük endüstriyel kapı için özelleştirilebilir kablolu fotoelektrik sensör Güneş ışığına karşı 30m
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531901000 |
| Paket Boyutu: | 12.00cm * 11.70cm * 4.30cm |
Endüstriyel Kapı 150cm 8 Grup Çizgiler Fotocell Anti Pinch Güvenlik Işık Perde 8m Aralık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Yüksek Hızlı Yuvarlak Perde Kapıları / Endüstriyel Yükleme Kapısı için Mikrodalga Sensörü
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |
Endüstriyel Kapı Otomatik Kapı için Blank Anti Smashing Güvenlik Işık Perde
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Mikrodalga Doppler Radar IP65 Otomatik Endüstriyel Kapılar Kapılar Engeller Araç Bulma
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |

