Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ industrial rolling door sensor ] eşleşme 82 Ürünler.
RVP42-7BW Soğuk Zinciri Lojistik Radar Sensörü Dondurucu Depo Otomatik Kapı için Sisleyici
| Radar Prensibi: | 24.125GHz Düzlemsel Doppler Radarı |
|---|---|
| Araç Tanıma: | %95 Yüksek Doğruluk |
| Güç kaynağı: | 12-36VDC, <100mA |
Yüksek Hızlı Endüstriyel Işık Perdesi Sensörü IP67 Körleme Modu Güvenlik Bariyeri Otomatik Kapılar
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Görev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
RVP42-7M Fabrika Atölyesi Yuvarlak Çapraz Kapı için Anti-Interferans Endüstriyel Radar Sensörü
| Radar Prensibi: | 24.125GHz Düzlemsel Doppler Radarı |
|---|---|
| Araç Tanıma: | %95 Yüksek Doğruluk |
| Güç kaynağı: | 12-36VDC, <100mA |
Üç anahtarlı çakmak / Kapı uzaktan kumandası için verici 433MHz frekansı
| Model NO.: | UR-43K |
|---|---|
| Sıklık: | 433MHz |
| Dijital Modülasyon: | SORMAK |
IP67 8m aralığı özelleştirilebilir uzunluklu yuvarlak kapı güvenlik ışık bariyeri
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
1500mm Uzunluk Açık Kızılötesi Işık Perde 8m Aralık Algılama Hızlı Kapı Sensörü
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Güvenlik Blank Light Perde Sensörü Induktral Kapı Hızlı Kapı Güvenlik Kontrolü için
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
OEM ODM Endüstriyel Kapı Hızlı Kapı Güvenlik Kontrolü için Işık Perde Sensörü
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Endüstriyel Soğuk Depolama Garaj Kapıları / Yüksek Hızlı Kapılar için Alüminyum Alaşım Açma Işık Perde
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Garaj Kapısı Güvenlik Işık Perde Kızılötesi Sensör IP67 Su geçirmez 8m algılama mesafesi
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |

