Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ industrial rolling door sensor ] eşleşme 82 Ürünler.
Endüstriyel iki katlı kapılar için 30ms IP67 su geçirmez boşaltma güvenlik ışık perdesine
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Görev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
Emniyet Işık Perdesi Sensörü -25℃~75℃, Haddelenen Endüstriyel Kapılar ve Asansör Girişleri İçin
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
|---|---|
| İşlev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
2m IP67 Endüstriyel Güvenlik Işık Perdesinin Açma İşlevine Sahip Otomatik Kapılar
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
Güvenlik Işık Perde IP67 Su geçirmez ve Blanking ile Endüstriyel Roll Up Kapılar için
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Görev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
RVP42-7M 24GHz Doppler Radar Hareket Sensörü Forklift Yaya Algılama IP65 Endüstriyel Kapı İçin
| Çekirdek teknolojisi: | Düzlemsel Modüllü 24.125GHz Doppler Radar |
|---|---|
| Algılama hedefi: | Araç, Yaya, Forklift |
| Tanıma Doğruluğu: | Araç ve Yaya için %95 |
1000mm 16 ışın Kızılötesi Işık Perde Sensörü Bölümlü Kapı Üzerine Kapı Rol Çaprazı
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
CL20-8L Endüstriyel Kapılardaki Forklift ve Araç Algılama için Güvenlik Işık Perde Sensörü
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
1000mm 8 ışınlı ışık perde soğutucu kapılar için kızılötesi sensörü garaj kapıları
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
CE Sertifikalı ve IP67 Muhafazalı Endüstriyel Kapı Koruma Işık Perdesi
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
|---|---|
| İşlev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
RVP42-9ME Hareket Algılayıcıları Hızlı Kapı Açma Farklı İnsanlar Ve Forklift
| Çıkış: | 2 Relays Output. 2 Röle Çıkışı. Max.48 VAC/DC. Maks.48 VAC/DC. Max.Cu |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Sıklık: | 24.125GHz |

