Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ industrial rolling door sensor ] eşleşme 82 Ürünler.
Tam yapıştırma IP67 güvenlik kızılötesi ışık perde anti ışık lens 8 metre algılama
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Feature: | Corrosion Resistant |
| IP Rating: | IP67 |
500 mm 8 ışınlı güvenlik ışığı perde sensörü IP67 Su geçirmez 30ms yanıt hızı
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| algılama mesafesi: | 8m |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
Endüstriyel Otomatik Kaydırıcı Kapılar İçin 30ms Ultra Hızlı Yanıt Güvenlik Işık Perde
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Görev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
Endüstriyel soğuk depolama kapıları için IP67 dereceli 30ms yanıt güvenlik ışık perdesine
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Görev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
Emniyet Işık Bariyeri 8m Menzil NO NC Soğuk Hava Deposu Kapıları Garaj Kapıları için Opsiyonel
| IP derecesi: | IP67 |
|---|---|
| İşlev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
IP67 derecelendirilmiş Alüminyum Güvenlik Işığı Perde 8 Çizgi 20ms Yanıt Bölüm Kapılar AGV
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Görev: | körleme |
| algılama mesafesi: | 8m |
110-240v Çift Kanal Döngü Araç Detektörü
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
İki Kanallı Araç Döngüsü Detektörü Park Erişim için Araç Detektörü Park Sistemi
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
IP67 Blanking Kızılötesi Işık Perde
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |
Slim Model Light Curtain Blanking Relay çıkışı ile 8m algılama menzili
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik: | Korozyona dayanıklı |
| Ip derecesi: | IP67 |

