Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ oem 24v led traffic light ] eşleşme 6 Ürünler.
OEM 24V LED Trafik Sinyal Işığı Garaj Kapıları ve Çeşitli Yol Uygulamaları İçin IP65
| Ev materyalleri: | Metal kabuk |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Renk: | Yeşil kırmızı |
Yüksek akış trafiği göstergesi 100 mm
| Kontrol Yöntemi: | Zamanlama Kontrolü |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Metal kabuk |
| Işık kaynağı: | LED |
Tek Çifte Kanal Araç Detektörü Araba Parkı Engelli Kapısı Ve Sayım Sistemi
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Single Channel Loop Detector for Parking Barrier Gate Truck Motorcycle Forklift Detection
| Güç kaynağı: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000μH |
| Duyarlılık: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Single Channel Vehicle Loop Sensor for Parking Barrier Gates Trucks Motorcycles and Industrial Forklifts
| Güç kaynağı: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000μH |
| Duyarlılık: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Adjustable Loop Detector for Parking Boom Barrier with Relay Output to Detect Trucks
| Güç kaynağı: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000μH |
| Duyarlılık: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
1

