Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ rfid control system one door controller ] eşleşme 33 Ürünler.
RFID Entegre 1 Kapı Erişim Kontrolü Akıllı Denetleyicisi AC-11
| Güç kaynağı: | DC 12V |
|---|---|
| Çalışma Akımı: | < 300mA |
| Bellek Kaydı: | 100.000 |
GP-99 EM Kartları Araç Parkı Erişim Kontrol Sistemi için 1.5m Orta Menzilli Yakınlık Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
AC-22 Çift Kapılı Güvenlik Erişim Kontrol Paneli
| Güç kaynağı: | DC 12V |
|---|---|
| Çalışma Akımı: | < 300mA |
| Bellek Kaydı: | 100.000 |
CE AC-44 Dört Kapılı Güvenlik Erişim Kontrol Kontrol Paneli Kapı Erişim Yazılımıyla
| Türü: | Tek Yönlü Denetleyici |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC 12V |
| Çalışma Akımı: | < 300mA |
Üç anahtarlı çakmak / Kapı uzaktan kumandası için verici 433MHz frekansı
| Model NO.: | UR-43K |
|---|---|
| Sıklık: | 433MHz |
| Dijital Modülasyon: | SORMAK |
Özel Işık Güvenlik Perde Kızılötesi Fotocell Kapı Sensörü 30m Dışarı menzili ile
| Ip derecesi: | IP65 |
|---|---|
| HS kodu: | 8531100000 |
| Spesifikasyon: | 112*13*8,5 |
Loop detektörü araç tespiti park sistemi bariyer kapısı için yüksek hassasiyet büyük kamyon tespiti
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Park sistemi araç sayımı için çift kanallu sayım döngüsü dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Park Alanı Erişim Kontrolü ve Engelleme Kapıları için Loop Detektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
EM4200 125K Yakınlık EM RFID Kimlik Kartı Kapı Erişim Kontrolü için Su geçirmez
| Okuma-Yazma Yöntemi: | Temassız Tip |
|---|---|
| Güç kaynağı modu: | Pasif Kart |
| Sıklık: | Düşük frekanslı |

