Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ access control card reader ] eşleşme 118 Ürünler.
Otomatik Araç Kimlik Sistemi için IP65 RFID Erişim Kontrol Kart Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 3-15m |
|---|---|
| Güç kaynağı: | <0,5 W |
| Frekans aralığı: | 902-928MHz, 860-868MHz |
Park Güvenliği Erişim Kontrolü Bluetooth Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 1-5m |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | DC12-24V/2A |
| Çalışma sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
EM4200 125K Yakınlık EM RFID Kimlik Kartı Kapı Erişim Kontrolü için Su geçirmez
| Okuma-Yazma Yöntemi: | Temassız Tip |
|---|---|
| Güç kaynağı modu: | Pasif Kart |
| Sıklık: | Düşük frekanslı |
Uzun Menzilli UHF RFID Kart Okuyucu 15M Uzun Menzilli 12dB Wiegand RS232 485 IP65 TID Şifreleme
| Okuma mesafesi: | 3-15m |
|---|---|
| Güç kaynağı: | <0,5 W |
| Frekans aralığı: | 902-928MHz, 860-868MHz |
Uzun Menzilli UHF Kart Okuyucu 15M Kapsama 12dB Anten Wiegand RS232 485 IP65 ile
| Okuma mesafesi: | 3-15m |
|---|---|
| Güç kaynağı: | <0,5 W |
| Frekans aralığı: | 902-928MHz, 860-868MHz |
CE AC-44 Dört Kapılı Güvenlik Erişim Kontrol Kontrol Paneli Kapı Erişim Yazılımıyla
| Türü: | Tek Yönlü Denetleyici |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC 12V |
| Çalışma Akımı: | < 300mA |
Şifreli Bluetooth Kart Okuyucuları 15m Parking Giriş Kontrolü için Menzil
| Çalışma gerilimi: | DC12-24V/2A |
|---|---|
| Çalışma akımı: | < 500mA |
| İletişim Arayüzü: | RS485, Wg26/G34, RS232(İsteğe bağlı) |
Bluetooth Şifreli RFID Kart Okuyucu
| Çalışma gerilimi: | DC12-24V/2A |
|---|---|
| Çalışma akımı: | < 500mA |
| İletişim Arayüzü: | RS485, Wg26/G34, RS232(İsteğe bağlı) |
GP-99 EM Kartları Araç Parkı Erişim Kontrol Sistemi için 1.5m Orta Menzilli Yakınlık Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |

