Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ access control card reader ] eşleşme 118 Ürünler.
JUTAI GP-99 Uzun Menzilli Yakınlık Kart Okuyucusu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
1300mm Menzilli EM Kartları Yakınlık Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
GP-99 EM Kartları 125KHz Okuyucu 90-130cm Araç Parkı Erişim Kontrolü için
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
GP99 125Khz Yakınlık Orta Menzilli RFID Okuyucu 130cm Menzilli Park Erişim Kontrolü
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
Şifrelenmiş RFID Bluetooth Kart Okuyucu 15m Parka Erişim Kontrolü için Uzaklık
| Çalışma gerilimi: | DC12-24V/2A |
|---|---|
| Çalışma akımı: | < 500mA |
| Arabirim: | RS485, Wg26/G34, RS232(İsteğe bağlı) |
4m menzil Bluetooth Kart Okuyucu Şifrelenmiş Park Sistemi Güvenlik Erişim Kontrolü için Kullanılır
| Okuma mesafesi: | 1-5m |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | DC12-24V/2A |
| Çalışma sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
IP65 GP66 Orta Menzilli EM Kart Okuyucu 100cm Uzaklık Park Sistemi için Istikrarlı Çalışma
| Okuma mesafesi: | 65-100cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
Araç Park Giriş Sistemi DC12V/1A Orta Menzilli EM Kart Okuyucu 100cm uzaklıkta
| Okuma mesafesi: | 65-100cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
Park Alanı Erişim Kontrolü ve Engelleme Kapıları için Loop Detektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
UHF RFID Anten Uzun Menzilli Erişim Kontrol Okuyucu 902-928MHz/860-868MHz
| Okuma mesafesi: | 1-9m |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Anten: | Dairesel Kutuplaşma/Yünlü Kutuplaşma |

