Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ access control card reader ] eşleşme 118 Ürünler.
860-928MHz RFID Kart Okuyucu Yazıcı Wiegand Çıktısı USB Arayüzü ile
| Okuma mesafesi: | <50mm |
|---|---|
| Uygulama: | Otopark, Hastane, Kütüphane, Şirket, Banka, Mağaza |
| Uyumlu Standart: | UHF EPC Gen2(ISO18000-6c) Etiketi |
Anti Clone UHF RFID Reader Long Range Access Control Parking System
| Reading Distance: | 1-9m |
|---|---|
| Frequency Range: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Antenna: | Circular Polarization/Linear Polarization |
CE 13.56 Mhz Mifare RFID Kart Okuyucu Yazıcı Veri Kodlaması için
| Sistem Sürümü: | Windows 98/2000/XP/2003'ü destekleyin |
|---|---|
| Çalışma Frekansı: | 13.56MHz |
| COM bağlantı noktası: | PC'nin USB Klavyesi |
EM Kartları RFID Orta Menzilli Araç Park Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 65-100cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
Erişim Yönetimi İçin Çift Bantlı RFID UHF 13.56MHz MIFARE Kartı
| Okuma-Yazma Yöntemi: | Temassız Tip |
|---|---|
| Yapı: | Oku-Yazdır Kartı |
| Güç kaynağı modu: | Pasif Kart |
Doğrusal olmayan şifreleme Uzun menzilli UHF RFID Okuyucu 15m Max 30dBm Park sistemi erişimi için ayarlanabilir IP65
| Okuma mesafesi: | 3-15m |
|---|---|
| Güç kaynağı: | <0,5 W |
| Frekans aralığı: | 902-928MHz, 860-868MHz |
UHF RFID Okuyucu IP65 Doğrusal olmayan TID Şifreleme
| Okuma mesafesi: | 3-15m |
|---|---|
| Güç kaynağı: | <0,5 W |
| Frekans aralığı: | 902-928MHz, 860-868MHz |
Otomatik Başarısızlık ile W4G 4G LTE & Ethernet Çift Ağ Park Kontrolörü
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
JUTAI Parka giriş/çıkış kart makinesi
| Güç kaynağı: | AC 110~220V |
|---|---|
| İletişim Arayüzleri: | 1 RJ45, 4 RS232, 1 RS485 |
| Ekran parlaklığı: | 900nit (LCD), 1500nit (LED) |
LPR Sistemi ve Bariyer Kontrolü için Çok Fonksiyonlu 4G Otopark Kontrol Cihazı
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |

