Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ access control card reader ] eşleşme 118 Ürünler.
Çok fonksiyonlu LED Ekran Sürücüsü ve Bilgi Ekranı ve Cihaz Entegrasyonu için Kontrol Cihazı
| LED Ekran Arayüzü: | HUB75 ve HUB08 (HUB12'ye genişletilebilir) |
|---|---|
| Kontrollü Ekran Hatları: | 4 Hat Bağımsız |
| Desteklenen Diller: | 100+ Dil |
NED200 LED Tabela Reklam Panoları ve Etkileşimli Ekranlar için Çok Fonksiyonlu Kontrol Cihazı
| LED Ekran Arayüzü: | HUB75 ve HUB08 (HUB12'ye genişletilebilir) |
|---|---|
| Kontrollü Ekran Hatları: | 4 Hat Bağımsız |
| Desteklenen Diller: | 100+ Dil |
Çok Satırlı Metin, QR Kod ve Gerçek Zamanlı Bilgi için Akıllı LED Ekran Kontrol Cihazı
| LED Ekran Arayüzü: | HUB75 ve HUB08 (HUB12'ye genişletilebilir) |
|---|---|
| Kontrollü Ekran Hatları: | 4 Hat Bağımsız |
| Desteklenen Diller: | 100+ Dil |
JUTAI Bulutları Ziyaretçi Yönetim Sistemi, Tempered Glass Panel Ziyaretçi Yönetim Kiosku
| Tanımlama Destek Türleri: | QR kodu, IC Kartı, CPU Kartı, NFC vb. |
|---|---|
| Harici Arayüz:: | Seviye sinyali, WG, Seri Bağlantı Noktası (TTUR5485/R5232'yi destekler), femtosaniye P17o'yu |
| Tarama mesafesi:: | 5 - 15cm |
Kapı için Tek Kanallı Araç Algılama Sensörü, Yön Sayımı için Çift Kanallı
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Park alanı giriş ve çıkış kontrolü için endüktif 2ch döngü araç dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
İki Kanallı Araç Döngüsü Detektörü Park Erişim için Araç Detektörü Park Sistemi
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
JUTAI Akıllı Park Alanı Bilet Sistemi Giriş/Çıkış Park Biletleri Yönetim Sistemi
| Güç kaynağı:: | AC 110~220V |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı:: | -30°C~+70°C |
| İletişim Arayüzleri: | RJ45, RS232, RS485 |
200mm Yüksek Parlaklık LED Trafik Fener
| Kontrol Yöntemi: | Zamanlama Kontrolü |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Metal kabuk |
| Işık kaynağı: | LED |
Çift Kanallı Araç Trafik Algılayıcı
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
|---|---|
| Hızlı Yanıt Zamanları: | 10-90ms |
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |

