Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ access control card reader ] eşleşme 118 Ürünler.
Anti klon 2.4GHz Uzun menzilli aktif RFID okuyucu kazanç 18dBi
| Okuma mesafesi: | 1 ila 30 Metre Ayarlanabilir |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 32-Bit Kol Cortex-M3 |
| Çalışma akımı: | ≤100mA |
902-928MHz / 860-868MHz Park Erişimi Şifrelenmiş Uzun Menzilli UHF RFID Okuyucu Anti Klonlama
| Okuma mesafesi: | 1-9m |
|---|---|
| Uygulama: | Otopark, Hastane, Kütüphane, Şirket, Banka, Mağaza |
| Güç kaynağı: | Akım Trafosu, Giriş 220V, çıkış 9V/3A |
13.56MHz Şifreli Kısa Menzilli RFID Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 5cm |
|---|---|
| Çalışma Akımı: | ≤100mA |
| Baud Hızı: | 9600,N,8,1 |
GP66 125KHz RFID Okuyucu Penetrasyon V-KOOL 100cm okuma mesafesi
| Okuma mesafesi: | 65-100cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
GP66 125KHz RFID Okuyucu Araba Parkı Girişi için Sabit 100cm okuma mesafesi
| Okuma mesafesi: | 65-100cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
Tek Çifte Kanal Döngü Sensörü Endüstriyel Kapı ve Erişim Kontrolü için AC DC Gücü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Anti Kopyalama Uzun Menzilli RFID UHF Okuyucu 9m Menzilli IP65 30dBm
| Okuma mesafesi: | 1-9m |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Anten: | Dairesel Kutuplaşma/Yünlü Kutuplaşma |
LD-200 Çift Kanal Döngü Algılayıcı Park Engelli Araç Algılayıcı
| Güç: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Duyarlılık: | 20-2000μH |
| Hassasiyet Ayarı: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Şifreli Klonlama Karşıtı UHF Okuyucu
| Okuma mesafesi: | 1-9m |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Anten: | Dairesel Kutuplaşma/Yünlü Kutuplaşma |

