Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ loop detector dual relay ] eşleşme 48 Ürünler.
Otopark Yönetimi için Döngü Sensörü, Otomobiller, Kamyonlar, Motosikletler ile Uyumlu, OEM ODM Destekli
| Güç kaynağı: | 12-24V |
|---|---|
| Hassasiyet: | 20-2000μH |
| Duyusal düzenleme: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
Park Döngü Sensörü Tek Kanal Dedektörü Otomatik Sıfırlama Gecikme Ayarı Kamyon İçin Yüksek Hassasiyet
| Güç kaynağı: | 12-24V |
|---|---|
| Hassasiyet: | 20-2000μH |
| Duyusal düzenleme: | 6 yollu seçilebilir/En yüksek %0,010DL/L/ En düşük %2,56DL/L |
110-240v Çift Kanal Döngü Araç Detektörü
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Park alanı giriş ve çıkış kontrolü için endüktif 2ch döngü araç dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
İki yönlü trafik akışının izlenmesi ve sayımı için çift kanallı araç dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Tek Çifte Kanal Döngü Sensörü Endüstriyel Kapı ve Erişim Kontrolü için AC DC Gücü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Kapı için Tek Kanallı Araç Algılama Sensörü, Yön Sayımı için Çift Kanallı
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Otomatik Kapı ve Endüstriyel Otomasyon için İki Kanallı Araç Dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Parking ve Trafik Yönetimi İçin DIP Değiştirme Ayarları İçin Loop Sensörü Tek Çift Kanal
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Araç Yön Algılama Döngü Sensörü Giriş Çıkış Yönetimi İçin
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |

