Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ loop detector dual relay ] eşleşme 50 Ürünler.
Park sistemlerinde kamyon ve otobüs tespiti için ağır görevli çift kanallı döngü sensörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Park Giriş Çıkış Sistemleri için Yön Hükümü İçin İki Kanal Döngü Sensörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Otomatik Başarısızlık ile W4G 4G LTE & Ethernet Çift Ağ Park Kontrolörü
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
LD-200 Çift Kanal Döngü Algılayıcı Park Engelli Araç Algılayıcı
| Güç: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Duyarlılık: | 20-2000μH |
| Hassasiyet Ayarı: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Çift Kanallı Araç Trafik Algılayıcı
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
|---|---|
| Hızlı Yanıt Zamanları: | 10-90ms |
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
Yüksek Duyarlılıklı Kamyon Bulma ile Park Engelli Kapısı için Çift Döngülü Araç Sensörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Araç park sayım sistemleri için iki kanallı araç sensörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
LPR Sistemi ve Bariyer Kontrolü için Çok Fonksiyonlu 4G Otopark Kontrol Cihazı
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
JUTAI Akıllı Park Alanı Bilet Sistemi Giriş/Çıkış Park Biletleri Yönetim Sistemi
| Güç kaynağı:: | AC 110~220V |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı:: | -30°C~+70°C |
| İletişim Arayüzleri: | RJ45, RS232, RS485 |

