Tüm ürünler
-
Güvenlik ışık perde sensörleri
-
Hareket sensörleri
-
Kızılötesi Fotocell Sensörleri
-
Döngü Dedektörü
-
Bariyer Kapısı Güvenlik Sensörü
-
UHF Okuyucu
-
RFID kart okuyucu
-
Otopark Sistemi
-
Ziyaretçi Yönetim Sistemi
-
Giriş kontrol sistemi
-
Uzaktan kumanda verici ve alıcı
-
Kablosuz Kapı Açıcı
-
Trafik ışığı sistemi
-
Anahtar düğmesi
-
BurookMerhaba Norman. Sana haber vermediğimi hatırladım. Her şey yolunda gitti.Eşyaları çok beğendiler (önümüzdeki 10 yıl ya da daha fazla süre devam edeceğini varsayarsak) -
Kiran.Jutai, Çin'de karşılaştığım en güvenilir şirketlerden biri.
anahtar kelimeler [ rfid control system one door controller ] eşleşme 51 Ürünler.
Otomatik Kapı ve Endüstriyel Otomasyon için İki Kanallı Araç Dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Boom Bariyeri için Çift Kanal Döngü Detektörü 20-2000uH 48-63Hz
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
LD-202 Çift Kanal Kapı Bariyer Döngü Detektörü 12-24VADC 15-2000uH
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
|---|---|
| Hızlı Yanıt Zamanları: | 10-90ms |
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
2 Kanal Döngü Detektörü Yüksek Duyarlılık Yön Tanımı Özel
| Güç Gereksinimleri: | 110-240VAC (48 - 63Hz) |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Çift Kanallı 12-24VADC Loop Sensörü Yüksek hassasiyet ve istikrar
| Güç kaynağı: | 12-24VADC |
|---|---|
| Hızlı Yanıt Zamanları: | 10-90ms |
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
Yüksek Duyarlılıklı Kamyon Bulma ile Park Engelli Kapısı için Çift Döngülü Araç Sensörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Duyarlılık: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
Parking ve Trafik Yönetimi İçin DIP Değiştirme Ayarları İçin Loop Sensörü Tek Çift Kanal
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
İki yönlü trafik akışının izlenmesi ve sayımı için çift kanallı araç dedektörü
| Güç Gereksinimleri: | 12-24V |
|---|---|
| Kendiliğinden Dönen Menzil: | 20-2000uh |
| Hassasiyet: | 16 Yolu Seçilebilir/ En Yüksek 0.010% Dl/L/En Düşük 2.56% |
JUTAI GP-99 Uzun Menzilli Yakınlık Kart Okuyucusu
| Okuma mesafesi: | 130cm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V/1A |
| Çalışma akımı: | ≤450mA |
IP66 30m Aralıklı Dönerli Fotoelektrik Kızılötesi Sensör Dış Kullanım Kapısı
| Dönüş açısı: | 180 Derece |
|---|---|
| Belirtilen Çalışma Mesafesi: | 20m |
| Çıkış Kontağı: | Arıza Korumalı, N/C ve N/O, Potansiyelsiz Temas |

